Marcin Gerke Instruktor PZJ właściciel Rumaka.

Główny trener i szef na obozach konnych.Dużo sukcesów i medali od mistrzostw województwa i makroregionu do mistrzostw Polski z dziećmi i juniorami na zawodach regionalnych i ogólnopolskich .Ogromne doświadczenie w pracy z młodymi adeptami jeździectwa zdobyte przez ponad 25 lat nieustannej pracy w branży jeździeckiej. Ponadto hodowca i trener koni sportowych.

Marcin-instruktor

Natalia Gerke -Instruktor Jeździectwa i rekreacji.

Zawodniczka w dyscyplinie skoków przez przeszkody z II klasą sportową. Multimedalistka w dyscyplinie skoków od mistrzostw województwa kuj-pom do mistrzostw Polski włącznie. Doświadczenie i wiedzę zdobyte na parkurach całej Polski chętnie przekazuje nowym adeptom jeździectwa na obozach konnych w Branicy. Cechuje ją niebywała wręcz cierpliwość w podejściu do koni jak i do swoich podopiecznych.

Martyna Gerke – pomocnik instruktora.

Zawodniczka w dyscyplinie skoków przez przeszkody z II klasą sportową . Złota medalistka Mistrzostw Województwa Kuj-pom ,Mistrzostw Polski Pólnocnej Amazonek oraz srebrna medalistka Mistrzostw Polski Pólnocnej Juniorów.Mimo młodego wieku spore doświadczenie w pracy z młodymi końmi.Doświadczeniem i wiedzą zdobywaną od najmłodszych lat w rodzinnej stadninie i zawodach sportowych chętnie dzieli się z uczestnikami obozów konnych w Branicy

Pozostała część kadry wkrótce !!!