• Stadnina Rumak  - Mistrzyni 2013
  • Agroturystyka Jazda Konna  - Zapraszamy
  • Obozy konne Rumak

Artykuły

Nasze Konie

 

Nasza stadnina posiada ponad 40 koni w tym 35 przeznaczone do jazdy rekreacyjnej i sportowej, reszta to młodzież w wieku od 6 miesiecy do 2 lat. Co roku nasze klacze matki rodzą do 5 nowych źrebaków po starannie dobranych ogierach z najlepszych linii sportowych. Nasze konie mają do dyspozycji trzy różnej wielkości wybiegi i dwa duże pastwiska, gdzie mogą swobodnie wybiegać się i odpreżyć.

 

Dbamy o dobre żywienie wierzchowców, aby mogły dobrze rozwijać się a starsze dobrze znosić prace na obozach konnych i w nauce jazdy po sezonie letnim w ciagu całego roku. Prawie wszystkie konie pracujące w Rumaku były przez nas osobiście układane, tak więc znamy ich charaktery i możliwości doskonale.

 

 

Są to zwierzęta bardzo spokojne, dobrze wyszkolone i sprawdzone już niejednokrotnie w naszej działalnosci. Prowadzimy również sprzedaż wychodowanych u nas młodych koni z przeznaczeniem do sportu jeździeckiego i rekreacji.

Agroturystyka Rumak Kujawsko-Pomorskie

Agroturystyka Rumak Aktualności

Agroturystyka Rumak Obozy Konne

Agroturystyka Rumak Letnie Obozy Konne

Agroturystyka Rumak Zimowe Obozy Konne

Agroturystyka Rumak O nas

Agroturystyka Rumak Multimedia

Agroturystyka Rumak Galeria

Agroturystyka Rumak Zakwaterowanie

Agroturystyka Rumak Kontakt

Agroturystyka Rumak Hodowla Koni

Agroturystyka Rumak Rezerwacja

Ta strona wykorzystuje pliki cookies – małe pliki tekstowe, które są umieszczone na komputerze, aby pomóc stronie zapewnić lepsze doświadczenie dla użytkownika. Czytaj więcej...